Ons team

Ons team telt ruim 30 personeelsleden, waarvan een groot deel parttime werkt.

De school heeft een directeur en een adjunct-directeur.
De school heeft een Zorg coördinator, die de specialisten, leerkrachten en ouders adviseert en helpt wanneer kinderen op school extra ondersteuning nodig hebben.

Voorts beschikken we over:
–  een vakleerkracht voor gymnastiek (drie dagdelen per week),
–  een ICT-coördinator,
–  een reken- en taalspecialist,
–  een gedragsspecialist,
–  een administratrice,
–  een conciërge,
–  een conciërge op vrijwillige basis,
–  twee onderwijsassistenten.

 

Samenstelling van het team schooljaar 2019-2020:

Locatie West
Groep 1/2a: Nancy Verboom (ma t/m wo) en Kim van Brederode (ma-do-vrij. Op wo VVE)
Groep 1/2b: Sharona de Boer (ma t/m vrij)
Groep 3/4a: Warja Prins (ma, wo t/m vrij) en Maud Koopmans* (ma- di)
Groep 5/6a: Kirsten van Dee (ma, di en do) en Mandy Mantel (wo-vrij))
Groep 7/8a: Yvette Tol (ma t/m vrij)

Locatie Oost
Groep 1/2c: Peggy Vreden (ma, di, woe) en Bente Teertstra* (do-vrij)
Groep 1/2d: Wendy Vis (ma t/m vrij)
Groep 1/2e: Jereldine Cabot (ma t/m vrij)
Groep 3b: Shanice Bakboord (ma t/m vrij)
Groep 4b: Coby Wezel (ma en wo t/m vrij) en Bente Teertstra* (di)
Groep 3/4c: Anne Tonnon ( ma t/m vrij) en Janessa Anastatia* (ma-di)
Groep 5b: Rob van Rooij (di t/m vrij) en Yvonne Eeltink (ma)
Groep 6b: Petra Konijn (ma t/m vrij) en Marjolein de Louw
Groep 7b: Barbara Huijer (ma, di, vrij) en Marten Brandsma* (wo-do)
Groep 8b: Linda Dirksen (ma t/m vrij)

*LIO= leraar in opleiding. In de laatste fase van de opleiding staat een LIO-er zelfstandig voor de groep.

Ondersteunend personeel
Directeur: Ron Velzeboer (ma t/m do)
Adjunct-directeur: Natascha Weeteling (ma t/m vrij)
Intern begeleider: Henk Duits (di, wo en do)
Administratie: Bianca de Jong (di t/m vrij))
Conciërges: Francisca Iliohan (di t/m vrij tot 11.00 uur op oost)
Mia Luiten (di-do op west en ma-woe op oost)
Gymnastiek: Koen Gijzen (ma,di en woe)
Onderwijsassistenten: Ria Bos en Annemieke Hermarij

Specialisten
Rekenspecialist: Anne Tonnon
Taalspecialist: Barbara Huijer
Leesspecialist: Shanice Bakboord
ICT specialist: Natascha Weeteling
Gedragsspecialist: Mandy Mantel
Cultuur en techniek: Jereldine Cabot