Ons team

Ons team telt ruim 30 personeelsleden, waarvan een groot deel parttime werkt.

De school heeft een directeur en een adjunct-directeur.
De school heeft een Zorg coördinator, die de specialisten, leerkrachten en ouders adviseert en helpt wanneer kinderen op school extra ondersteuning nodig hebben.

Voorts beschikken we over:
–  vakleerkracht voor gymnastiek (drie dagdelen per week),
–  ICT-coördinator,
–  een reken- , lees- en taalspecialist,
–  een gedragsspecialist,
–  administratie,
–  conciërges
–  onderwijsassistenten.

 

Samenstelling van het team schooljaar 2020-2021:

Locatie West
Groep 1/2a: Nancy Verboom (ma t/m wo) en Kim van Brederode (ma-do-vrij. Op wo VVE)
Groep 3a: Warja Prins (ma en wo t/m vrij) en Ilonka Verhagen (di)
Groep 4a: Coby Wezel (ma-di en do-vrij) en Anne Tonnon (wo)
Groep 5/6a: Kirsten van Dee (ma t/m wo) en Marten Brandsma ( do/vrij)
Groep 7/8a: Marjolein de Louw (di t/m vrij) en Natascha Weeteling (ma)

Locatie Oost
Groep 1/2c: Peggy Vreden (ma, di, woe) en Bente Teertstra* (do-vrij)
Groep 1/2d: Jereldine Cabot (ma t/m vrij)
Groep 3b: Shanice Bakboord (ma t/m vrij)
Groep 3c: Sharona de Boer (ma t/m vrij)
Groep 4b: Wendy Vis (ma t/m vrij)
Groep 5b: Rob van Rooij ( di t/m vrij) en Marten Brandsma (ma)
Groep 5c: Andrea de Vries (ma t/m wo) en Barbara Huijer (do-vrij)
Groep 6b: Petra Konijn (ma t/m vrij)
Groep 7b: Fleur Versnel (di t/m vrij) en Barbara Huijer (ma)                                                                                                                                             Groep 8b: Linda Dirksen (ma t/m vrij)

Ondersteunend personeel
Directeur: Ron Velzeboer (ma t/m do)
Adjunct-directeur: Natascha Weeteling (ma t/m vrij)
Intern begeleider: Henk Duits (di, wo en do) en Anne Tonnon (ma t/m vrij)
Administratie: Bianca de Jong (ma t/m do)
Conciërge Oost: Jan Atsma (ma t/m vrij)
Congiërge West: Edgar Koelemeijer (ma t/m vrij)
Gymnastiek: Koen Gijzen (ma,di en wo)
Onderwijsassistenten: Ria Bos en Annemieke Hermarij

Specialisten
Rekenspecialist: Anne Tonnon
Taalspecialist: Barbara Huijer
Leesspecialist: Shanice Bakboord
ICT specialist: Natascha Weeteling
Gedragsspecialist i.o.: Shanice Bakboord
Cultuur en techniek: Jereldine Cabot

 

Lees meer over: